VOLUPTUOUS CATHEDRALS

Malarskie wizje miasta to eksploracja granic pomiędzy percepcją, a abstrakcją. Artysta, eksperymentując z formą i kolorem, zaczyna dekonstruować tradycyjne obrazy miejskiej rzeczywistości. Staje się to szczególnie interesujące, gdy artysta przenika do obszarów abstrakcji, gdzie rzeczywistość podlega reinterpretacji i ekspresji emocji.

W abstrakcyjnych malarskich wizjach miasta, linie i kolory nie zawsze mają odzwierciedlać dosłowną topografię. Zamiast tego, są środkami wyrazu, za pomocą których artysta przekazuje dynamikę miejskiego życia. Linie stają się falami ruchu, a kolory oddają pulsujące emocje. Miasto przestaje być jedynie zbiorem budynków i ulic; staje się organem pulsującym życiem, z każdym szczegółem emanującym energią.

W takiej sztuce miejskiej, czasami nieważne jest, gdzie się znajdujemy fizycznie. Artysta niekoniecznie oddaje znaną architekturę, ale raczej przekształca miasto w abstrakcyjną przestrzeń, w której istnieją tylko emocje, energia i forma. Wydaje się, że miasto płynie w malarskim tańcu, zataczając się pomiędzy kształtami i barwami, które przybierają na sile i intensywności.

Technika: rysunek tuszem i akrylem na papierze

Wymiar rysunku w oprawie: 32cmx32cm

Wymiar passe-partout: 50cmx50cm

Oprawa: ramka aluminiowa z szybą ze szkła organicznego

Opis i podpis: sygnowane na rewersie

Styl malarski: pejzaż miejski, minimalizm, abstrakcja postmalarska

Cena brutto 1200 PLN, bez kosztów pakowania i transportu